Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Przed usunięciem wgniecenia
Przed usunięciem wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania

Artykuły

Usuwanie wgnieceń na Śląsku, lista specjalistów

31.03.2023
Wgniecenia na samochodzie do usunięcia

Wgniecenia na karoserii potrafią być dość irytujące, a do tego sprawiają, że samochód wygląda mało atrakcyjnie. Mogą one być spowodowane drobnymi stłuczkami parkingowymi, a nawet niezależnymi od człowieka opadami gradu. W razie nieszczęścia warto więc znać listę specjalistów z okolicy, którzy zajmują się usuwaniem wgnieceń w samochodach.

1. Usuwanie wgnieceń bez lakierowania MWalczak — Monika Walczak

Tradycyjne wyklepywanie wgnieceń w dachu lub drzwiach może i jest pierwszym, co przychodzi na myśl dużej części kierowców w potrzebie, ale na pewno nie jest to metoda najbezpieczniejsza dla lakieru. Wygodne i bezinwazyjne usuwanie wgnieceń na terenie Śląska oferuje warsztat MWalczak — Monika Walczak, którego serwis zlokalizowany jest w Bielsku-Białej przy ulicy Grażyńskiego 12. Stosuje się tu technikę PDR, która pozwala na bezpieczne wyciąganie małych i większych wgnieceń bez agresywnej ingerencji w strukturę lakieru.

Usuwanie wgnieceń w Bielsku i nie tylko, realizowane jest przez przez uważne wyciąganie naruszonych fragmentów karoserii w taki sposób, ze nie wymaga ona szpachlowania ani lakierowania. Brak konieczności demontażu elementów nadwozia oraz relatywnie prosty proces naprawy, pozwala również na dojazd naszych fachowców bezpośrednio do klienta i usuwanie wgnieceń bez lakierowania na miejscu. Cała procedura trwa przeważnie mniej niż godzinę.

2. Bezinwazyjne usuwanie wgnieceń AutoPDR

AutoPDR to serwis z Bytomia wykonujący usuwanie wgnieceń, którego siedziba znajduje się przy ulicy Blachówka 15c. Fachowcy z Bytomia, jak sugeruje już sama nazwa, specjalizują się w bezinwazyjnej naprawie wgnieceń, z wykorzystaniem metody pdr. Warto wspomnieć, że są oni gotowi przyjąć samochody prawie każdego rodzaju i z każdej półki cenowej. Zajmowali się oni bowiem między innymi Nissanem Note czy Toyotą Yaris, ale także pojazdami luksusowymi, jak na przykład Maserati Quattroporte oraz Mercedes SLK.

3. Technika pdr Gradem

Nazwa serwisu Gradem przywołuje najstraszniejsze koszmary wszystkich kierowców chcących uniknąć konieczności usuwania wgnieceń, ale specjaliści z Katowic swoją pracą przeganiają wszelkie chmury zmartwień. Korzystając ze swojego 19-letniego doświadczenia, śląscy fachowcy są w stanie usunąć większość uciążliwych wgniotek, parkingówek i nie tylko. Warsztat Gradem swoją siedzibę posiada w Katowicach przy ulicy Jesiennej 9, a więc niedaleko Szkoły Podstawowej dla chłopców Kuźnica oraz Parku Żołnierzy Września. Warto zaznaczyć, że usuwanie wgnieceń w tym śląskim serwisie, wykonywane jest z pomocą dźwignij, kleju oraz innych najnowszych technologii.

4. Naprawa pdr Mr Wgniota

Warsztat Mr Wgniota oferuje usuwanie wgnieceń klientom z Sosnowca i nie tylko. Pomoc znajdą tu osoby, których samochody zostały uszkodzone przez gradobicie, podczas mniejszych stłuczek i nie tylko. Siedziba serwisu Mr Wgniota znajduje się w Sosnowcu przy ulicy Nowej 44. Warsztat wykonywał w przeszłości naprawy pdr przy samochodach z różnych półek cenowych, od Hiundaya po Rolls Royce’a.

5. Usuwanie wgnieceń po gradobiciu Auto Forma

Auto Forma to serwis samochodowy, który zajmuje się usuwaniem wgnieceń w Tychach. Z zalet firmy można wymienić szybkie terminy oraz fachową obsługę mechaników i serwisantów. Szukając u nich pomocy, np. po gradobiciu, najlepiej kierować się pod adres Budowlanych 156 w Tychach.

6. Usuwanie wgnieceń PDR Expert

PDR Expert to warsztat blacharski, który specjalizuje się w usuwaniu wgnieceń bez lakierowania. Ci fachowcy zbierają doświadczenie już od 2005 roku, a swoją siedzibę posiadają w Orzeszu przy ulicy Orłów 4. Bezinwazyjną naprawę karoserii specjaliści z PDR Expert realizują nie tylko stacjonarnie, ale również poza warsztatem. Oferują oni bowiem serwis mobilny dla firm w potrzebie.

7. Naprawa po gradobiciu Auto-ST

Usuwanie wgnieceń w Gliwicach możliwe jest z pomocą blacharzy z Auto-ST. Warsztat ten mieści się przy ulicy Młyńskiej 4 w Gliwicach i oferuje nie tylko naprawę szkód parkingowych, usuwanie wgnieceń po gradobiciu, ale również regenerację reflektorów.

Szukając warsztatu do usuwania wgnieceń na Śląsku, warto więc skorzystać z usług lokalnych fachowców. Usuwanie wgnieceń bez lakierowania w Bielsku-Białej oferuje MWalczak — Monika Walczak, a szukając serwisu w Bytomiu, warto skierować się do specjalistów z AutoPDR. Naprawy techniką PDR w Katowicach oferuje między innymi warsztat Gradem, a szukając specjalisty z Sosnowca, warto odwiedzić serwis Mr Wgniota. Kawałek dalej, bo w Tychach usuwaniem wgnieceń zajmują się blacharze i mechanicy z firmy Auto Forma, a podobne usługi w Orzeszu świadczy PDR Expert. Usługi usuwania wgnieceń w Gliwicach oferują specjaliści z Auto-ST, którzy, jak większość z wymienionych wyżej, podczas pracy wykorzystują bezpieczne dla lakieru techniki naprawy bez lakierowania.