Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Przed usunięciem wgniecenia
Przed usunięciem wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania

ReferencjeMOTO WEKTOR Sp. z o.o Bielsko-Biała, 05.2015
Firma Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK świadczy na nasze zlecenie usługi bezinwazyjnej naprawy karoserii już od dłuższego czasu. Dotychczasową współpracę oceniamy bardzo pozytywnie. Wszystkie zlecone prace są wykonywane profesjonalnie i z najwyższą starannością. Szybkość działania, terminowa realizacja oraz zaangażowanie dają znakomite efekty.

Dlatego rekomendujemy firmę Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK jako wiarygodnego i rzetelnego wykonawcę w zakresie napraw PDR.
mgr inż. Grzegorz Jądłowski - Wiceprezes Zarządu
JEEP, CHRYSLER, DODGE Bielsko-Biała, 05.2015
Informujemy, że już od kilku lat współpracujemy z firmą Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK z Bielska-Białej w zakresie usuwania wgnieceń karoserii samochodowej.

Firma Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK to partner solidny, poważnie traktujący swoje obowiązki. Technicy w tej firmie to profesjonalny zespół ludzi, których cechuje zaangażowanie w powierzone zadania oraz wysoka kultura osobista. Usługi swoje wykonuje zawsze terminowo i profesjonalnie co skutkuje zadowoleniem naszym oraz naszych klientów.

Chcemy wyrazić nasze zadowolenie z podejmowanych działań przez Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK i zarekomendować Firmę jako solidnego wykonawcę.
Sobiesław Zasada Automotive
INTER-WELM Bielsko-Biała, 05.2015
Inter-Welm Sp. z o.o. będąca autoryzowaną stacją obsługi pojazdów marki Volkswagen, Audi, Skoda poleca współpracę z firmą Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK, Bielsko-Biała ul. Grażyńskiego 12.

Jest to firma godna polecenia, która z podjętych zobowiązań wywiązuje się zawsze terminowo, jednocześnie świadcząc usługi usuwania wgnieceń karoserii BEZ lakierowana na najwyższym poziomie.

Warte podkreślenia jest, że wieloletnia współpraca z Firmą Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK jest nacechowana dużą operatywnością i elastycznością w podejmowanych działaniach. MWALCZAK Naprawy Bezinwazyjne to solidny i zaufany partner!
Prezes Zarządu - Wojciech Pilch
ANWA TOYOTA Sp.z o.o. Kraków, dnia 12.maja 2015
Z przyjemnością potwierdzamy fakt współpracy z zakresu usuwania wgnieceń karoserii BEZ lakierowania z firmą Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK z Bielska-Białej. Firma Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK, dała się poznać jako rzetelny, solidny, terminowy, kompetentny i zorientowany na nasze potrzeby partner.

Szczególnym atutem firmy Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK jest wysoko wykwalifikowany personel, posiadanie własnego sprzętu i wyposażenia, a także zasobów materiałowych, umożliwiających szybkie wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych napraw, z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Usługi swoje wykonuje zawsze terminowo i profesjonalnie, co skutkuje zadowoleniem naszym oraz naszych Klientów.

Polecamy firmę Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK z Bielska-Białej, jako solidnego partnera i wykonawcę.
Tomasz Walbiner - Prezes Zarządu
Dariusz Gronowicz Warszawa, 05.2017
Dariusz G : Szanowni Państwo, kilka lat temu po ok 20 centymetrowym pionym wgnieceniu drzwi w moim samochodzie nie został najmniejszy znak, ani śladu wgniecenia ani śladów naprawy. Nadal fabryczna blacha bez efektów napraw lakierniczo-blacharskich (bez szpachli, innego odcienia i grubości lakieru!!!). Mam doświadczenie z innych zakładów, w tym autoryzowanych serwisów (dealerskich) w Warszawie w których efekty naprawy bywały fatalne ale próbowano za każdym razem "sprzedać" mi "dobre wrażenie" typu to "lepiej się nie da", "zawsze zostaną znaki". Proszę mi wierzyć w firmie Pana Walczaka "daje się" bez potrzeby lakierowania i szpachlowania i to za ok. jedną trzecią ceny naprawy proponowanej przez serwis. Powiem więcej inne firmy używające podobnej techniki jak firma "MWalczak" przy Grażyńskiego 12 w Bielsku Białej w których bywałem nie radzą sobie najlepiej. W mojej ocenie Firma "MWalczak" - to perfekcja wykonywanych prac, uczciwość, skromność, rzetelność właściciela i pracowników firmy. Uważam, że każda naprawa, która będzie możliwa w firmie Pana Walczaka jest zdecydowanie lepszym scenariuszem niż najlepszy serwis blacharsko - lakierniczy.

Udanego weekendu,

Dariusz Gronowicz
Dariusz Gronowicz
Auto Serwis AOH Janusz Jałocha - Serwis i komis samochodów BMW Krzywaczka, 05.2015
O wyborze firmy Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK zadecydowało wieloletnie doświadczenie w branży napraw bezinwazyjnych. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta, rzetelności pracowników firmy z powodzeniem realizujemy zadania z zakresu usuwania wgnieceń bez lakierowania. Wszystkim zainteresowanym pragniemy zarekomendować firmę MWALCZAK jako sprawnego i pewnego partnera, współpraca z nimi to przyjemność, szczerze polecamy.
Janusz Jałocha - Właściciel
KIA P.U.H. "Etrans" Sp. zo.o. Łaziska Górne, 2015
Z przyjemnością możemy polecić firmę Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK jako solidnego i wiarygodnego partnera. O współpracy z firmą MWALCZAK zdecydowała wieloletnie doświadczenie w branży napraw bezinwazyjnych SMART.

Profesjonalne podejście do powierzonych zadań, terminowa realizacja zleceń to cechy, które skłaniają nas do ciągłej współpracy z firmą Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK jak również do rekomendacji w/w firmy jako doświadczonego partnera w zakresie usuwania wgnieceń bez lakierowania.
Adam Malcharek - Dyrektor ds. handlowych
Mercedes-Benz KRAKÓW, 29.04.2015
?Sobiesław Zasada Automotive? Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. potwierdza współpracę z firmą Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK z Bielska-Białej.

Rekomendujemy Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK jako solidną, wiarygodną w pełni przygotowaną do świadczonych usług. Profesjonalna kadra oraz wysoki poziom techniczny jak i organizacyjny gwarantują wykonanie usług naprawy bezinwazyjnej karoserii samochodowej według najlepszych standardów.

Powierzone zlecenia realizowane są z pełnym zaangażowaniem oraz terminowo. Firma Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK jest godna polecenia.
mgr inż. Wojciech Kulig - Dyrektor ds. Obsługi Posprzedażowej
Mercedes-Benz Bielsko-Biała, 05.2015
Informujemy, że już od kilku lat współpracujemy z firmą Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK z Bielska-Białej w zakresie usuwania wgnieceń karoserii samochodowej.

Firma Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK to partner solidny, poważnie traktujący swoje obowiązki. Technicy w tej firmie to profesjonalny zespół ludzi, których cechuje zaangażowanie w powierzone zadania oraz wysoka kultura osobista. Usługi swoje wykonuje zawsze terminowo i profesjonalnie co skutkuje zadowoleniem naszym oraz naszych klientów.

Chcemy wyrazić nasze zadowolenie z podejmowanych działań przez Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK i zarekomendować Firmę jako solidnego wykonawcę.
Sobiesław Zasada Automotive
Euromarket Sp. zo.o. Kraków 05.2015
Firma Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK świadczy na nasze zlecenie usługi bezinwazyjnej naprawy karoserii już od dłuższego czasu. Dotychczasową współpracę oceniamy bardzo pozytywnie. Wszystkie zlecone prace są wykonywane profesjonalnie i z najwyższą starannością.

Szybkość działania, terminowa realizacja i zaangażowanie dają znakomite efekty.
Dlatego rekomendujemy firmę Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK jako wiarygodnego i rzetelnego wykonawcę.
Grzegorz Sabat - Dyrektor Handlowy
AUTOEMOTION Andrzej Kluska Myślenice, 05.2015
Informujemy, że z przyjemnością współpracujemy z firmą Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK z Bielska-Białej. Duży profesjonalizm, rzetelne podejście do powierzonych obowiązków, zawsze fachowa pomoc pozwala nam zarekomendować firmę "MWALCZAK" jako poważnego partnera w zakresie technologii bezinwazyjnej. /PDR/

SZCZERZE POLECAMY!
Andrzej Kluska - Właściciel
Wawrosz Spółka Jawna Bielsko-Biała, 05.2015
Niniejszym, mamy przyjemność zarekomendować Państwu współpracę z firmą Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK z siedzibą w Mesznej przy ul. Słonecznej 3.

Wykonywane przez nich zlecenia oceniamy jako profesjonalne, realizowane zawsze w sposób rzetelny i szybki. Prace zlecone firmie "MWALCZAK" realizowane są z największą starannością również dlatego, iż dysponują oni doświadczoną kadrą pracowniczą.

Polecamy współpracę z firmą Naprawy Bezinwazyjne MWALCZAK!
mgr Bogusław Pospieszył - Dealer Operator