Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Przed usunięciem wgniecenia
Przed usunięciem wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania

Artykuły

wgniecenia w karoserii

Naprawa bez lakierowania – kiedy możliwa, ile kosztuje? PDR vs naprawa blacharsko-lakiernicza

20.05.2021
Chociaż Paintless Dent Repair, czyli technika umożliwiająca usuwanie wgnieceń w karoserii bez jej ponownego lakierowania, znana jest od dawna, nie każdy kierowca wie o takiej możliwości. Dlatego sprawdź, jak przebiega usuwanie wgnieceń bez lakierowania, kiedy jest to możliwe i jaką ma to przewagę nad naprawą blacharsko-lakierniczą.
CZYTAJ WIĘCEJ
Auto po stłuczce

Naprawy blacharskie bez lakierowania – jak to działa?

04.02.2021
Kolejna stłuczka i kolejne wgniecenie? To wcale nie musi skończyć się kosztowną, kilkudniową naprawą, wystarczy, że umówisz się na usuwanie wgnieceń bez lakierowania lub… wykonasz to samodzielnie. Wyjaśniamy, czym są naprawy blacharskie bez lakierowania, ile to kosztuje i jakie korzyści za sobą niesie.
CZYTAJ WIĘCEJ
Naprawa lakieru

Naprawy blacharskie bez lakierowania – czy to możliwe? PDR vs naprawa blacharsko-lakiernicza

21.01.2021
Gradobicie zniszczyło karoserię twojego samochodu? A może miałeś stłuczkę, w wyniku której powstało wgniecenie, lecz nic poza tym? Nie zawsze naprawa blacharsko-lakiernicza będzie konieczna – sprawdź, kiedy możliwe jest usuwanie wgnieceń bez lakierowania i jakie są tego korzyści.
CZYTAJ WIĘCEJ
Narzędzia w domowym garażu

Jak usunąć wgniecenie w samochodzie domowym sposobem?

08.12.2020
Niewielka wniotka w karoserii nie musi oznaczać kosztownej naprawy – możesz usunąć ją bez lakierowania i… to nawet w domowym garażu. Jak? Mamy dla ciebie sprawdzone rozwiązanie oraz kilka metod, które zdecydowanie odradzamy.
CZYTAJ WIĘCEJ
Lakier po usunięciu wgniotek

Usuwanie wgnieceń w karoserii - jakie metody bezinwazyjne stosuje się najczęściej?

26.11.2020
W wyniku kolizji, gradu na karoserii powstała wgniotka, ale nie widzisz, żeby lakier był zarysowany? W takim razie jest szansa na szybką i bezinwazyjną naprawę karoserii. Sprawdź, kiedy bezinwazyjne usuwanie wgnieceń jest możliwe oraz jakich technik się używa, aby uniknąć wizyty u lakiernika.
CZYTAJ WIĘCEJ
Narzędzia do usuwania wgnieceń

Wgniecenia w aucie ? rodzaje, sposoby usuwania. Bezinwazyjne usuwanie wgnieceń vs naprawy blacharsko-lakiernicze

05.10.2020
Gradobicie, niegroźna stłuczka parkingowa czy? spadające kasztany. To wszystko może uszkodzić twój samochód, przez co nie tylko nie prezentuje się już tak dobrze, ale też traci na wartości podczas sprzedaży. Dlatego dowiedz się, na czym polega bezinwazyjne usuwanie wgnieceń i kiedy można je przeprowadzić.
CZYTAJ WIĘCEJ

Jak usunąć wgniecenie na dachu, a jak na masce, zderzaku? Kiedy bezinwazyjne usuwanie wgnieceń jest możliwe?

05.10.2020
Bezinwazyjne usuwanie wgnieceń to usługa, która umożliwia likwidację niedużych uszkodzeń bez utraty wartości pojazdu. Usuwanie wgnieceń PDR można wykonać w profesjonalnym warsztacie lub samemu, przy użyciu specjalistycznych narzędzi. A kiedy jest to możliwe i jak usunąć wgniecenie powstałe na różnych elementach auta? Podpowiadamy.
CZYTAJ WIĘCEJ
Naprawa po stłuczce

Bezinwazyjne naprawy wgnieceń i stłuczek ? jak się to robi?

09.09.2020
Wgniecenia na dachu po gradobiciu? Parkingowa stłuczka uszkodziła karoserię? To wszystko można naprawić, i to bez lakierowania samochodu. Zobacz, na czym polega wypychanie i wyciąganie wgnieceń oraz do kogo możesz się z tym zgłosić.
CZYTAJ WIĘCEJ
Warsztat samochodowy

Usuwanie wgnieceń krok po kroku. Jak przebiega prostowanie oraz wyciąganie wgnieceń?

10.08.2020
Usuwanie wgnieceń bez lakierowania to coraz chętniej wybierane rozwiązanie przez właścicieli uszkodzonych pojazdów. Jest stosunkowo tanie, szybkie oraz nie powoduje spadku wartości auta. A jak przebiega i kiedy możliwa jest naprawa wgnieceń bez lakierowania?
CZYTAJ WIĘCEJ
Uszkodzenia po gradzie

Wgniecenia po gradzie - jak naprawić i ile to kosztuje?

09.06.2020
Gwałtowne burze to zmora niejednego kierowcy. Na myśl o niszczycielskim działaniu gradu drżą nie tylko ci właściciele aut, którzy na co dzień parkują pod ?chmurką?, ale także ci, którzy wyjątkowo zostawili auto pod blokiem, a nie w garażu. Lecz od razu mamy dobrą wiadomość ? wgniecenia po gradzie można usunąć, i to bez obawy, że pojazd straci na wartości. Sprawdź, jak to zrobić.
CZYTAJ WIĘCEJ