Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Przed usunięciem wgniecenia
Przed usunięciem wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania

Artykuły

Jak uniknąć szkód gradowych na karoserii naszego pojazdu?

03.06.2015
dach po uderzeniach gradu - przewidzainy do naprawy wgnieceń bez lakierowania

Wiele czynników zagraża naszemu samochodowi podczas jego ?życia?: śnieg, słońce, wiatr, który zrywa konary a w ekstremalnych warunkach gradobicie, które w poważny sposób może uszkodzić karoserię, to tylko niektóre z zagrożeń.

Jeżeli chcesz uniknąć tego typu problemów postaraj się parkować swój samochód w miejscach bezpiecznych jak garaże, podziemne parkingi itp., które zapewnią schronienie w przypadku wystąpienia gwałtownej burzy ? przynajmniej w okresie letnim.

Drugim sposobem na uniknięcie kłopotów z samochodem po gradobiciu to śledzenie prognoz pogody, które w większości potrafią już przewidzieć i ostrzec nas przed gwałtownymi burzami z gradobiciem.

Jednak w momencie kiedy już to się stanie ? mam samochód po gradobiciu lub uszkodzoną karoserię w inny sposób  np. wszelkiego rodzaju uszkodzenie parkingowe, lekkie uderzenia, wklęśnięcia karoserii, bardzo lekkie stłuczki samochodowe, warto zastanowić się nad wyborem beziwazyjnej metody naprawy karoserii.  Jest to bardzo ważne, aby firma wykonująca naprawę usuwania wgnieceń karoserii była doświadczona w tego typu usługach, ponieważ tylko taka firma jest w stanie zapewnić najwyższą jakość i pewność, że samochód po naprawie  będzie  ?jak nowy? !

Ale czy warto reperować samochód metodą bezinwazyjną? Jakie są korzyści  usuwania wgnieceń BEZ lakierowania?

Pierwszym i podstawowym atutem tej metody jest oszczędność kosztów nawet do 50% - mowa tu o kosztach napraw blacharsko ? lakierniczych.

Drugą zaletą jest fakt, że nie stosujemy kitu, szpachli, zachowuje się oryginalna powłoka lakiernicza, a więc w momencie gdy chcemy sprzedać nasz samochód nikt nie zarzuci nam, że samochód był malowany ?" to na pewno po jakimś poważnym wypadku!"  Jeżeli naprawisz swój samochód metodą bezinwazyjną nie wzbudzisz żadnych podejrzeń u kupującego, a więc zyskujesz lepszą pozycję do negocjacji cenowej.

Trzecia korzyść jaką odniesiesz przy zastosowaniu usuwania wgnieceń bez lakierowania to taki, że czas naprawy jest znacznie krótszy niż tradycyjnej. Dośwaidczony zespół techników samochód po gradzie jest w stanie naprawić do trzech dni roboczych.
Kolejna korzyść to ochrona środowiska naturalnego. W metodzie PDR wykorzystanie środków chemicznych zostało ograniczone do koniecznego minimum.

Jeżeli zdecydujesz się na profesjonalną i doświadczoną firmę - masz pewność, że w momencie podjęcia się naprawy Twojego samochodu metotą PDR będziesz w 100% zadowolony z efektu naprawy! Twoja powierzchnia karoserii będzie gładka i nie będzie dochodziło do załamań światła, nie będzie również żadnych cieni!