Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Przed usunięciem wgniecenia
Przed usunięciem wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania

Artykuły

Narzędzia do usuwania wgnieceń bez lakierowania karoserii samochodowej

08.05.2015
Narzędzia do usuwania wgnieceń karoserii samochodu

Jeżeli prowadzisz zakład blacharsko ? lakierniczy i chciałbyś rozszerzyć swoją dotychczasową działalność gospodarczą lub spróbować czegoś nowego w branży, która się ciągle rozwija, to warto zwrócić uwagę na naprawy bezinwazyjne karoserii samochodowych. Aby  sprostać wymaganiom klientów oraz odpowiedzieć na ich zainteresowanie usuwaniem wgnieceń karoserii samochodowej bez lakierowania wprowadzamy do sprzedaży narzędzia dedykowane do napraw bezinwazyjnych.

Zestawy takich marek jak WPT czy Twen Tec posiadają  DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĘ  producenta na narzędzia od 5 mm średnicy pręta. Dodatkowo, są odporne na korozję. Zestaw PDR Dent Tools ? WPT 50, gwarantuje najwyższą jakość przy równoczesnym zaspokojeniu wszelkich potrzeb profesjonalnego technika PDR SMART REAPAIR.  Zawiera dwadzieścia pięć lanc WPT typu Blade (żółte uchwyty) ogólnego zastosowania w rozmiarach od 120 mm do 1220 mm, i przekroju pręta od 5 mm do 12,5 mm. Tego typu ?heble? posiadają bardziej ostre zakończenie szczególnie przydatne w naprawach bezinwazyjnych wgnieceń pod profilami, ale również wszędzie tam gdzie ?dojście? do uszkodzenia jest utrudnione.

Tak szeroki wybór tego rodzaju narzędzi pozwoli na usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania w pełnym zakresie i wszelkich możliwych rodzajów wgnieceń. Polecane do likwidacji wgniotek po gradobiciu jak i drobnych uszkodzeń parkingowych.

Dziewięć ?hebli? WPT typu Ball (czerwone uchwyty), również ogólnego zastosowania w naprawie wgnieceń karoserii. W tym zestawie oferujmy ?heble? zaczynające się rozmiarem 6,5 mm x 230mm a kończące się rozmiarem 14 mm x 1270 mm. Narzędzia te charakteryzują się bardziej okrągłymi zakończeniami, które pozwalają na likwidację większych średnic uszkodzeń karoserii, ale również świetnie sprawdzają się przy naprawie wgnieceń drobnych, spowodowanych np. gradobiciem. Dzięki swojej okrągłej końcówce, zachowują się ?bardziej miękko? i są łatwiejsze do opanowania dla technika PDR.

W zbiorze tych lanc oferujemy pięć narzędzi typu Tri-point (pomarańczowe uchwyty). ?Heble? te są trzykrotnie gięte, zakończenie jest z trzech stron sfrezowane i posiada zaokrągloną końcówkę, przeznaczone są do prac "ciężkich" na dużych płaszczyznach, wymagają wprawy w stosowaniu. W tym zestawie dostępne są w rozmiarach od 685 mm do 1270 mm - długość całkowita, średnica pręta od 9,5 mm do 14 mm. Taki zbiór pozwala na swobodny wybór do napraw bezinwazyjnych przy wszelkiego rodzaju zagnieceniach.

Kolejny, czwarty już rodzaj lanc w tym zestawie to narzędzia WPT typu Cutter (niebieskie uchwyty). Jak sama nazwa wskazuje zakończenia tych ?hebli? posiadają ostre zakończenia. Mają one dwie płaskie krawędzie zaokrąglone górą, specyficzne frezy pomocne są przy końcowej likwidacji wgniecenia, dedykowane do usuwania wgnieceń w pionie, np. drzwi itp. Oferujemy rozmiary od 510 mm do 780 mm długości całkowitej oraz 6,5 mm do 9,5 mm średnicy pręta.

Dwie lance typu Knife (czarne uchwyty), które charakteryzują się ostrym zakończeniem przez co tworzą coś w rodzaju "klina", precyzyjne zakończenie bardzo dobrze sprawdza się w naprawie drobnych wgnieceń, będących efektem gradobicia. Oferujemy w tym zestawie 9,5 mm- średnica pręta oraz zakres od 920 mm do 1245 mm długość lancy.

Ostatnim typem lanc oferowanym w tym zestawie to narzędzia Specjalne WPT typu Brace. Są to narzędzia dedykowane specjalnie trudnodostępnym miejscom jak krawędzie pod profilami. Zestaw składa się z czterech rodzajów tego typu lanc w rozmiarach od 5 mm do 9,5 mm średnicy pręta oraz 150 mm do 305 mm długość całkowita.

Jak widać jest to zestaw ?hebli?, który absolutnie musisz mieć! Zarówno ten zestaw, jaki i wszelkie inne produkty dedykowane bezinwazyjnym naprawom karoserii zapraszamy na strony naszego sklepu.