Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Przed usunięciem wgniecenia
Przed usunięciem wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania

Artykuły

naprawa samochodu

Jak krok po kroku wygląda usuwanie wgnieceń techniką PDR?

20.02.2024
Dziś chcemy przybliżyć wam, jak wygląda naprawa samochodu techniką PDR, krok po kroku! Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak profesjonaliści usuwają wgniecenia z karoserii bez konieczności malowania, to ten artykuł jest dla was. Przekonajcie się, dlaczego ten proces jest nie tylko skuteczny, ale także niezwykle intrygujący.
CZYTAJ WIĘCEJ
czerwony samochód

Ile trwa naprawa samochodu po gradobiciu techniką PDR?

19.02.2024
Twój pojazd został uszkodzony podczas gradobicia? Obawiasz się, że usuwanie takich wgnieceń zajmie dużo czasu i będzie kosztowne? Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się, ile trwa naprawa samochodu po gradobiciu techniką PDR i przekonasz się, jakie zalety ma to rozwiązanie.
CZYTAJ WIĘCEJ
czerwony samochód z wgnieceniem

Czy zabytkowe pojazdy można poddać naprawie techniką PDR?

30.01.2024
Wiele już pisaliśmy o zaletach naprawy PDR, dziś opowiemy wam, jak ona wygląda w przypadku zabytkowych samochodów. Odpowiadamy, czy technika, która nie wymaga malowania i zachowuje oryginalną powierzchnię pojazdu, jest idealnym rozwiązaniem dla zabytkowych skarbów motoryzacji, czytajcie dalej!
CZYTAJ WIĘCEJ
biały samochód

Czy warto naprawić samochód po gradobiciu, czy naprawa PDR po gradobiciu ma sens?

29.01.2024
Metoda PDR polega na usuwaniu wgnieceń z karoserii bez konieczności jej malowania, co pozwala na zachowanie oryginalnego wyglądu samochodu oraz oryginalnego lakieru. A czy warto naprawić auto właśnie tą metodą po gradobiciu? O tym, czy ma to sens, przeczytacie poniżej, zapraszamy!
CZYTAJ WIĘCEJ
samochód z widocznym wgnieceniem

Jak wielkość wgnieceń wpływa na naprawę PDR?

26.01.2024
Naprawa PDR jest bez wątpienia bardzo skuteczną techniką usuwania niedoskonałości karoserii pojazdu. Czy jednak każdy przypadek jest taki sam? Jeśli zastanawiasz się, jak wielkość wgnieceń wpływa na naprawę PDR, czytaj dalej! W poniższym artykule szczegółowo wyjaśniamy bowiem ten temat.
CZYTAJ WIĘCEJ
samochód z widocznym wgnieceniem

Naprawa PDR samodzielnie i w warsztacie — 4 różnice

04.01.2024
Naprawa wgnieceń bez malowania, czyli PDR, to popularna metoda usuwania wgnieceń z pojazdów bez konieczności malowania. Wybór między samodzielnym wykonaniem a skorzystaniem z usług profesjonalisty może być trudny, dlatego w dzisiejszym artykule przedstawiamy różnice w wykonaniu tej metody.
CZYTAJ WIĘCEJ
przód niebieskiego samochodu

Naprawa panelowa karoserii samochodu, czym jest, na czym polega?

03.01.2024
Wgniecenia w samochodzie to utrapienie dla wielu kierowców. Szczególny problem stanowią większe uszkodzenia, na przykład całych drzwi lub elementów bagażnika. Warto jednak pamiętać, że jest na nie dość prosty sposób! Jeśli więc chcesz dowiedzieć się, na czym polega naprawa panelowa karoserii samochodu, przeczytaj poniższy artykuł!
CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotowuje się samochód do naprawy karoserii?

19.12.2023
Wypadki, kolizje się zdarzają, czasem trudno jest uniknąć zadrapań, a nawet wgnieceń na karoserii. Właściciele samochodów z pewnością nie raz musieli skorzystać z usługi lakierowania. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, jak przygotować samochód do naprawy karoserii, czytajcie dalej!
CZYTAJ WIĘCEJ
samochód po gradobiciu

Czy naprawa PDR dachu po gradobiciu jest trudna?

23.11.2023
W Polsce, gdzie burze z gradem nie są rzadkością, właściciele samochodów często zmagają się z uszkodzeniami karoserii spowodowanymi przez grad. Naprawa PDR — Paintless Dent Repair, czyli bezinwazyjna metoda usuwania wgnieceń bez konieczności lakierowania, wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla tych problemów. Jednak czy naprawa dachu samochodu metodą PDR po gradobiciu jest rzeczywiście tak prosta, jak mogłoby się wydawać?
CZYTAJ WIĘCEJ
mechanik samochodowy podczas pracy

4 ciekawostki na temat usuwania wgnieceń bez lakierowania

29.08.2023
Usuwanie wgnieceń bez lakierowania, znane również jako PDR to technika, która zyskała na popularności w ostatnich latach i stała się rewolucją w dziedzinie napraw blacharskich. Chociaż na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest to jedynie kolejny sposób naprawy samochodu, to w rzeczywistości PDR kryje w sobie wiele ciekawostek, o których opowiemy w dzisiejszym artykule.
CZYTAJ WIĘCEJ