Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Przed usunięciem wgniecenia
Przed usunięciem wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania

Artykuły

samochód w warsztacie samochodowym

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania a ryzyko korozji

25.06.2024
Usuwanie wgnieceń metodą PDR to szybki i ekonomiczny sposób na przywrócenie idealnego wyglądu karoserii samochodu. . Ale czy jest to technika całkowicie wolna od ryzyka? Przekonaj się, jak metoda PDR może zapobiec korozji i jakie kroki warto podjąć, aby chronić karoserię swojego samochodu.
CZYTAJ WIĘCEJ
naprawa wgnieceń w samochodzie

Dlaczego warto zdecydować się na wyciąganie wgnieceń przed sprzedażą samochodu?

24.06.2024
Chcesz sprzedać swój samochód? Zależy Ci na sprawnej finalizacji transakcji i wynegocjowaniu korzystnej ceny? W takim razie dobrym rozwiązaniem może być naprawa wgnieceń metodą PDR. Dlaczego warto się zdecydować na usunięcie uszkodzeń karoserii przed sprzedażą? Przekonaj się sam!
CZYTAJ WIĘCEJ
mężczyzna naprawiający karoserię metodą pdr

Klej PDR - niezbędne narzędzie do usuwania wgnieceń. Jaki klej do usuwania wgniotek wybrać?

20.05.2024
Do napraw wgnieceń bez lakierowania wykorzystuje się specjalistyczny klej PDR. Wybór odpowiedniego kleju zależy od rodzaju wgniecenia, warunków atmosferycznych i rodzaju powierzchni karoserii. Dowiedz się, jak działa, jakie są jego rodzaje oraz który wybrać, aby osiągnąć najlepsze efekty. Jeśli jesteś ciekaw, to czytaj dalej!
CZYTAJ WIĘCEJ
szary samochód w warsztacie

Czym jest młotek bezwładnościowy? Jak działa to narzędzie?

16.05.2024
Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak profesjonalni blacharze usuwają wgniecenia z karoserii samochodowych bez konieczności malowania? Odpowiedź tkwi w młotku bezwładnościowym – narzędziu, które rewolucjonizowało naprawy blacharskie. Z naszego artykułu dowiesz się, czym jest młotek bezwładnościowy, jak działa oraz jak go używać, aby samodzielnie usunąć wgniecenia z samochodu.
CZYTAJ WIĘCEJ
mężczyzna przy samochodzie

Co wyróżnia profesjonalnego technika PDR?

14.05.2024
Szukasz warsztatu samochodowego, który zajmuje się wyciąganiem wgnieceń bez lakierowania? Co powinno wyróżniać profesjonalnego technika PDR? Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze specjalisty od wyciągania wgnieceń w karoserii samochodowej.
CZYTAJ WIĘCEJ
czerwony samochód w warsztacie

Jak i kiedy umówić się na usuwanie wgnieceń PDR?

22.04.2024
Kierowcy często chwalą usuwanie wgnieceń metodą PDR za jej skuteczność i niskie koszty. Kiedy warto zdecydować się na naprawę karoserii tą techniką i jak umówić się na wizytę w warsztacie? Podpowiadamy.
CZYTAJ WIĘCEJ
czerwony samochód w warsztacie

Czy usuwanie wgnieceń bez lakierowania w starszych samochodach to dobry pomysł?

21.04.2024
Usuwanie wgnieceń bez lakierowania cieszy się coraz większą popularnością. Jest to technika, która pozwala na uniknięcie ingerencji w powłokę oryginalnego lakieru podczas naprawy niewielkich wgnieceń, takich jak te powstałe np. wskutek opadów gradu, czy drobnych stłuczek parkingowych. Jednak czy ta metoda sprawdza się również w przypadku starszych samochodów, czy nawet zabytkowych pojazdów?
CZYTAJ WIĘCEJ
naprawa samochodu

Od czego zależy cena za bezinwazyjne usuwanie wgnieceń?

16.04.2024
Rozważasz bezinwazyjne usuwanie wgnieceń, ale nie wiesz, jakie są koszty? Oto główne czynniki, które wpływają na cenę usługi PDR, sprawdź, co może wpłynąć na finalną cenę tej usługi, zapraszamy do lektury.
CZYTAJ WIĘCEJ
samochód z wgnieceniem

Z jakimi wgnieceniami poradzą sobie naprawy blacharskie bez lakierowania?

27.03.2024
Naprawa PDR pozwala zachować oryginalny wyglądu pojazdu, to właśnie dlatego ta metoda staje się wyborem dla wielu kierowców. Sprawdź, jak ta technika może odmienić wygląd Twojego samochodu. Czytaj dalej… Lub skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach.
CZYTAJ WIĘCEJ
samochód z wgnieceniem

O czym pamiętać, zostawiając samochód na naprawę PDR?

07.03.2024
PDR to skrót od angielskiego terminu Paintless Dent Repair, który oznacza naprawę wgnieceń bez konieczności lakierowania. Tego typu naprawy sprawdzają się w przypadku stosunkowo małych wgnieceń, można próbować wykonać je samodzielnie, jednak znacznie bezpieczniej jest skorzystać z usług doświadczonych specjalistów. O czym jednak należy pamiętać, oddając samochód na naprawę PDR?
CZYTAJ WIĘCEJ