Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Przed usunięciem wgniecenia
Przed usunięciem wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania

Informacje o produktach

Chcemy zaoferować Państwu narzędzia do usuwania wgnieceń BEZ lakierowania karoserii samochodowej. Proponujemy narzędzia kilku renomowanych marek.

Narzędzia WPT są wyprodukowane ze stali poddanej obróbce cieplnej w procesie trzykrotnego hartowania, co wyróżnia je pod względem wytrzymałości materiału oraz jego elastyczności. WPT PDR Tools są objęte stałą, dożywotnią gwarancją przez amerykańskiego producenta. (dla narzędzi z średnicą pręta powyżej 5mm)


Z przyjemnością informujemy, że narzędzia WPT PDR trafiły w ciągu ostatnich lat do dealerów takich marek samochodowych jak:  Ford, Volvo, Citroën, Nissan, Peugeot, Renault, Opel na terenie Niemiec.

 

Narzędzia WPT zostały podzielone na sześć grup:

Ball tips - czerwone  uchwyty  - narzędzia z zakończeniem kulowym, przez co podczas pracy zachowują się "bardziej miękko", służą ogólnemu zastosowaniu w naprawach Smart Repair PDR:

 

 

Blade tips - żółte uchwyty - posiadają płaskie krawędzie z zaokrąglonym końcem, są to narzędzia uniwersalne, w stosunku do ball tools charakteryzują się bardziej ostrymi zakończeniami, nie są "miękkie", mają dobrą przyczepność do metalu:

 

 

Tri-Point - pomarańczowe uchwyty - narzędzia te są trzykrotnie gięte, zakończenie jest z trzech stron sfrezowane i posiada zaokrągloną końcówkę, przeznaczone są do prac "ciężkich" na dużych płaszczyznach, wymagają wprawy w stosowaniu:

 

 

Cutter tips - niebieskie uchwyty - zakończenia tych narzędzi są ostre, posiadają dwie płaskie krawędzie zaokrąglone górą, specyficzne frezy pomocne są przy końcowej likwidacji wgniecenia, dedykowane do usuwania wgnieceń w pionie, jak drzwi itp.:

 

 

Knife tips - czarne uchwyty - heble te charakteryzują się ostrym zakończeniem przez co tworzą coś w rodzaju "klina", precyzyjne zakończenie bardzo dobrze sprawdza się w naprawie drobnych wgnieceń, pomagają dokładnie je zlikwidować:

 

 

Special Tools - zielone uchwyty ten rodzaj narzędzi dedykowany jest specjalnym rodzajom uszkodzeń, miejscom trudnodostępnym itp.


 

Twen Tec Tools - Narzędzia z dożywotnią Gwarancją! (dla narzędzi z średnicą pręta powyżej 5mm)

Ręcznie wykonane narzędzia dedykowane do usuwania wgnieceń BEZ lakierowania, łączą w sobie wytrzymałość, elastyczność, trwałość i odporność na korozję. Jest to wynik zastosowania odpowiedniej stali nierdzewnej i poddania jej obróbce cieplnej. Producent z USA oferuje dożywotnią gwarancję na produkty (powyżej 5mm średnicy pręta). 

Zbiór narzędzi TwenTec oferuje różne rodzaje lanc, które pozwolą na przeprowadzenie szerokiego zakresu napraw bezinwazyjnych na karoserii samochodowej.