Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Przed usunięciem wgniecenia
Przed usunięciem wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania

Artykuły

Wyciąganie wgnieceń

Likwidacja wgnieceń w samochodzie: domowe sposoby VS techniki specjalistów od usuwania wgniotek

24.10.2018
Nieduże wgniotki w karoserii, powstałe najczęściej na skutek gradobicia lub parkingowej stłuczki, można usunąć w specjalistycznym warsztacie lub samodzielnie. Muszą być jednak spełnione odpowiednie warunki. Jakie?
CZYTAJ WIĘCEJ
Samochody na parkingu

Jak usunąć drobne wgniecenie w karoserii? Prostowanie wgnieceń krok po kroku

24.10.2018
Gdy przydarzy Ci się niegroźna stłuczka lub gdy dobijesz do barierki, na karoserii często powstaje drobna wgniotka, której usunięcie może wydawać Ci się nieopłacalne. Musisz jednak wiedzieć, że istnieją metody usuwania wgnieceń bez lakierowania, która są szybkie, niedrogie i skuteczne.
CZYTAJ WIĘCEJ
Narzędzia u mechanika

Jakie wgniecenia można usunąć bez lakierowania? Czy można samodzielnie naprawić wgniecenie?

29.06.2018
W wyniku gradobicia na dachu Twojego auta powstały niewielkie wgniotki? A może miałeś niegroźną stłuczkę parkingową? Jeśli chcesz, aby Twój samochód nie stracił na wartości, możesz zdecydować się na usuwanie wgnieceń bez lakierowania. Kiedy jest to możliwe? I ile to kosztuje?
CZYTAJ WIĘCEJ
Auto z wgnieceniem

Jakie narzędzia do usuwania wgnieceń bez lakierowania? Bezinwazyjne metody usuwania wgnieceń

24.01.2018
Gdy na wskutek niegroźnej stłuczki lub silnego gradobicia w samochodzie powstają wgniecenia, ich właściciele często bagatelizują problem lub podejmują się samodzielnej naprawy. Czemu jest to błędne myślenie? W jaki sposób i przy użyciu jakich narzędzi usuwa się wgniecenia bez konieczności ponownego lakierowania karoserii? Tego dowiecie się z naszego artykułu.
CZYTAJ WIĘCEJ

Na czym polega wypychanie i wyciąganie wgnieceń? Bezinwazyjne naprawy wgnieceń

21.12.2017
Stłuczka? Gradobicie? Tego typu wypadki mogą dotknąć każde auto, a wgniecenia karoserii niejednemu właścicielowi samochodu spędzają sen z powiek. I co teraz pozostaje? Szpachlowanie? Lakierowanie? Okazuje się, że niekoniecznie. Pora zapoznać się z metodami bezinwazyjnymi.
CZYTAJ WIĘCEJ
Stłuczka samochodowa

Jak naprawić wgniecenie w samochodzie? Szybkie usuwanie wgnieceń w karoserii

23.11.2017
Wgniecenie w karoserii to nie tylko nieestetyczny defekt na samochodzie ? wgniotka sprawia, że podczas sprzedaży jego wartość znacząco maleje. Dlatego jeśli przydarzyła Ci się niewielka stłuczka na parkingu lub w wyniku gradobicia na dachu powstały liczne wgniecenia, sprawdź, jak szybko i tanio je usunąć.
CZYTAJ WIĘCEJ
Gradobicie

Wgniecenia po gradobiciu ? jak usunąć? Czy zapłaci ubezpieczyciel?

19.10.2017
Grad potrafi wyrządzić wiele szkód. Doprowadza do białej gorączki nie tylko rolników i sadowników ? również właściciele samochodów wybitnie za nim nie przepadają. Zwłaszcza jeżeli zaatakuje akurat wtedy, gdy ich auto stoi na świeżym powietrzu, zamiast być bezpiecznie schowane w garażu. Samochód wygląda potem jak obraz nędzy i rozpaczy. Nie ma się jednak co załamywać, trzeba po prostu od razu przedsięwziąć odpowiednie środki, by usunąć szkody.
CZYTAJ WIĘCEJ
Wgniecenie w karoserii

Naprawa wgnieceń w karoserii techniką PDR - na czym polega?

27.09.2017
Grad zrobił wgniotki na dachu Twojego auta? A może miałeś niedużą stłuczkę na parkingu, w wyniku której w karoserii powstało nieestetyczne wgniecenie? Zanim oddasz swój samochód na kosztowną i czasochłonną naprawę blacharsko-lakierniczą, dowiedz się, kiedy możliwe jest usuwanie wgnieceń bez lakierowania.
CZYTAJ WIĘCEJ
Dach po gradobiciu wgniecenia przed naprawą

Czy warto naprawiać samochód po gradobiciu metodą usuwania wgnieceń BEZ lakierowania??

01.07.2015
Stało się! Dosięga Nas gradobicie, samochód a raczej jego karoseria wygląda jak ser szwajcarski.
Około 340 wgnieceń na dachu
Ponad 80 wgnieceń na masce
Po około 20 wgnieceń na słupkach dachowych nie licząc drzwi i błotników przednich ? CO ROBIĆ?

Koniecznie odwiedź NAS ?MWALCZAK ?Naprawy Bezinwazyjne,
CZYTAJ WIĘCEJ
zastosowanie techniki "na klej" w naprawach bezinwazyjnych karoserii samochodowych

Podstawowa metoda naprawy wgnieceń po gradobiciach

03.06.2015
Usuwanie wgnieceń BEZ lakierowania jest techniką naprawy małych wgnieceń w pojazdach, które pojawiły się na karoserii poprzez grad lub drobne szkody parkingowe. Również technologia na tzw. klej jest nieodzowna w metodzie bezinwazyjnej naprawy karoserii. Szczególnie, że umożliwia ona naprawę profili zamkniętych jak słupki dachowe. Tak więc obie metody połączone ze sobą stworzyły nowe możliwości naprawy karoserii Twojego samochodu! BEZ kitu, szpachli czy szlifowania!
CZYTAJ WIĘCEJ