Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Przed usunięciem wgniecenia
Przed usunięciem wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania

Artykuły

Wgniecenia na samochodzie do usunięcia

Usuwanie wgnieceń na Śląsku, lista specjalistów

31.03.2023
Wgniecenia na karoserii potrafią być dość irytujące, a do tego sprawiają, że samochód wygląda mało atrakcyjnie. Mogą one być spowodowane drobnymi stłuczkami parkingowymi, a nawet niezależnymi od człowieka opadami gradu. W razie nieszczęścia warto więc znać listę specjalistów z okolicy, którzy zajmują się usuwaniem wgnieceń w samochodach.
CZYTAJ WIĘCEJ
samochod z wgnieceniem

Dlaczego nie warto usuwać wgnieceń samemu?

24.02.2023
Wgniecenia pojawiające się na karoserii samochodu są zmorą każdego właściciela auta. Niestety warunki zewnętrzne nie ułatwiają sprawy i o uszkodzenia samochodu nietrudno. Co robić, kiedy samochód ulegnie zniszczeniu? Próbować naprawiać samemu czy oddać auto specjalistom od usuwania wgnieceń? Na to pytanie odpowiemy poniżej!
CZYTAJ WIĘCEJ
napawa karoserii samochodu

Jakie narzędzia, akcesoria są niezbędne do przeprowadzenia naprawy PDR?

30.11.2022
PDR to technika naprawy uszkodzeń karoserii samochodów, która nie wymaga ponownego nakładania lakieru na dany element. Naprawa PDR, czyli Paintless Dent Repair, usuwa wgniecenia przy pomocy specjalistycznych narzędzi PDR. Jest ich wiele i przeznaczone są do różnych typów napraw. Czytaj dalej, a dowiesz się, jakie akcesoria są niezbędne do naprawy wgnieceń metodą PDR!
CZYTAJ WIĘCEJ
naprawa blachy

Sposoby naprawiania wgnieceń w aucie

03.11.2022
Wgniecenia w aucie to uciążliwy problem. Od estetycznych niedogodności po poważne uszkodzenia karoserii, usuwanie wgnieceń w aucie jest jednak możliwe i może okazać się proste. Kiedy po silnym gradobiciu lub stłuczce naprawa tego typu będzie konieczna, warto znać podstawowe sposoby naprawiania wgnieceń w aucie, z których możemy skorzystać.
CZYTAJ WIĘCEJ
białe auto firmowe

Usuwanie wgnieceń w aucie firmowym — o tym musisz wiedzieć!

13.09.2022
Samochody służbowe to, zgodnie z prawną definicją, pojazdy, które należą do firmy. Flota firmowa udostępniana jest pracownikom głównie na potrzeby wykonywania obowiązków służbowych. Najczęściej poruszają się nią przedstawiciele handlowi oraz menedżerowie wyższego stopnia. Podczas korzystania z samochodu służbowego należy zachować należytą ostrożność, jednak mimo to dojść może do powstania wgnieceń oraz innych uszkodzeń w aucie firmowym. Jak je usunąć? Kto ponosi koszty związane z naprawami? Jak zachować się w przypadku uszkodzenia auta firmowego?
CZYTAJ WIĘCEJ
naprawy panelowe karoserii samochodu

Na czym polegają naprawy panelowe karoserii samochodu?

31.08.2022
Naprawy panelowe karoserii samochodu w ostatnich latach zyskują na popularności. Stało się tak, ponieważ te metody usuwania wgnieceń wiążą się z niższym kosztem niż tradycyjne metody blacharskie i sprawiają, że po naprawie auto wygląda prawie jak nowe. A kiedy najczęściej są stosowane naprawy panelowe karoserii samochodu? Jakie są ich największe zalety? Czym różnią się one od metody PDR? O tym właśnie przeczytasz w tym artykule.
CZYTAJ WIĘCEJ
auto

Samochód niezabezpieczony przed gradobiciem? Zobacz, jak usunąć wgniecenia po gradzie

02.08.2022
Podczas gradobicia niezabezpieczony samochód z łatwością może ulec licznym wgnieceniom. Na szczęście w większości przypadków szkody nie są nieodwracalne. Poprzez użycie nowoczesnych i mało inwazyjnych metod łatwo można pozbyć się uszkodzeń po opadach gradu. W tym artykule znajdziesz informacje na temat zabezpieczania samochodu przed gradobiciem i usuwania wgnieceń, a także poznasz szczegóły metody likwidowania zniszczeń po gradzie PDR.
CZYTAJ WIĘCEJ
wgniecenie w aucie

Jak wybrać sprzęt do usuwania wgnieceń bez lakierowania?

21.06.2022
Proces usuwania wgnieceń bez lakierowania łączy w sobie tak naprawdę kilka technik. Każda z nich ma nieco inną rolę. Właśnie dlatego wymaga zgromadzenia niejednego przyrządu do usuwania wgnieceń. Co jest potrzebne? Podpowiadamy!
CZYTAJ WIĘCEJ
czerwony samochód

Usuwanie wgnieceń metodą PDR — które elementy pojazdu obejmuje?

28.12.2021
Podczas kolizji drogowych, w wyniku szkód parkingowych, ale i działania zjawisk atmosferycznych, w karoserii powstać mogą wgniecenia, które często da się zniwelować nieinwazyjną metodą. Dzięki temu w prosty, tani i szybki sposób można przywrócić jej dawny wygląd. Wyjaśniamy, czym jest usuwanie wgnieceń PDR i które elementy pojazdu obejmuje.
CZYTAJ WIĘCEJ
Samochód po usunięciu wgnieceń

Szybka i skuteczna naprawa samochodu po gradobiciu? Sprawdź, jak usunąć wgniecenia po gradzie

30.11.2021
Czynniki atmosferyczne mogą wyrządzić w karoserii naszego samochodu wiele zniszczeń. Wgniecenia po gradzie są trudne do wychwycenia i mogą spowodować wiele problemów. Zwłaszcza jeśli grad jest niewielki i nieregularny. A jak samodzielnie można usunąć wgniecenia po gradzie?
CZYTAJ WIĘCEJ