Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Przed usunięciem wgniecenia
Przed usunięciem wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania

Artykuły

Grad

Jaką wybrać metodę usuwania wgnieceń po gradzie?

05.09.2019
Myślisz, że usuwanie wgnieceń po gradzie jest kosztowną i czasochłonną naprawą? Wcale nie musi tak być! Zdradzimy, kiedy usuwanie wgnieceń bez lakierowania jest możliwe oraz jakie są zalety tego rozwiązania.
CZYTAJ WIĘCEJ
Grad

Wgniecenia po gradzie - jak naprawić?

13.08.2019
Letnie burze potrafią nie raz zaskoczyć swoją gwałtownością. Szczególnie, jeśli idziesz do samochodu i zauważasz w nim wgniecenia po gradzie. Co wtedy robić? Czy możliwa jest naprawa wgnieceń bez lakierowania i czy będzie ona w ogóle opłacalna? Wyjaśniamy.
CZYTAJ WIĘCEJ
Grad

Co dalej z samochodem po gradobiciu? Co zrobić kiedy mamy szkody po gradzie w karoserii?

08.07.2019
Grad jest zmorą każdego kierowcy. Nawet właściciele garaży nie zawsze są w stanie się go ustrzec, ponieważ latem nierzadko nadchodzi nieoczekiwanie. A co zrobić z uszkodzeniami na samochodzie po gradobiciu? Czy jest sens ich usuwania? Sprawdzamy.
CZYTAJ WIĘCEJ
Samochody

Naprawy blacharskie bez lakierowania ? metody i narzędzia do usuwania wgnieceń

05.04.2019
Choć jeszcze nie każdy kierowca o tym wie, naprawa wgnieceń bez lakierowania i co za tym idzie ? bez spadku wartości pojazdu jest możliwa. Naprawa PDR, bo to o niej jest mowa, jest nowoczesnym sposobem na pozbywanie się wgniotek. A na czym to polega? I ile kosztuje? Sprawdzamy.
CZYTAJ WIĘCEJ
Samochód

Bezinwazyjne usuwanie wgnieceń - kiedy możliwe jest wyciąganie, a kiedy wypychanie wgniotek? Naprawy PDR

20.02.2019
Wgniecenie w samochodzie nie musi wcale od razu oznaczać spadku jego wartości, nawet jeśli tych uszkodzeń jest kilka. Co wtedy trzeba zrobić? Zdecydować się na usuwanie wgnieceń bez lakierowania. Na czym to polega? I w jakich sytuacjach jest możliwe? Rozwiewamy wątpliwości.
CZYTAJ WIĘCEJ
Bok BMW

Prostowanie bez lakierowania - jak usuwać drobne wgniecenia w karoserii samochodu?

19.12.2018
Usuwanie śladów po kolizjach i stłuczkach przeważnie wiąże się z wysokimi kosztami, ale i czasem poświęconym na naprawę. Istnieje jeszcze możliwość wykorzystania techniki PDR, która polega na prostowaniu blachy bez lakierowania. Można ją jednak zastosować w sytuacjach, kiedy nie doszło do uszkodzenia lakieru. Na czym więc polega technika PDR i jak usunąć małe wgniecenia w karoserii?
CZYTAJ WIĘCEJ
Zaparkowane samochody

Najpopularniejsze metody usuwania, wyciągania wgnieceń. Naprawy blacharskie bez lakierowania

12.12.2018
Gdy na Twoim samochodzie pojawi się nawet nieduża wgniotka, jego wartość spada. Takie są konsekwencje niegroźnych stłuczek czy pozostawiania auta na dworze, gdy za oknem szaleje burza. A czy da się z tym coś zrobić? I ile kosztuje usuwanie wgnieceń po gradobiciu?
CZYTAJ WIĘCEJ
Rozbity samochód

Likwidacja wgnieceń w karoserii metodą panelową - na czym polega, kiedy warto zastosować?

28.11.2018
Obecnie stosuje się coraz to nowsze rozwiązania w zakresie likwidacji wgnieceń, dzięki którym możliwe jest uzyskanie takiego efektu wizualnego, jak przed stłuczką. Jednym z tych sposobów są naprawy panelowe. Kiedy wykorzystanie tej metody się opłaca i jakie daje korzyści?
CZYTAJ WIĘCEJ
Wyciąganie wgnieceń

Likwidacja wgnieceń w samochodzie: domowe sposoby VS techniki specjalistów od usuwania wgniotek

24.10.2018
Nieduże wgniotki w karoserii, powstałe najczęściej na skutek gradobicia lub parkingowej stłuczki, można usunąć w specjalistycznym warsztacie lub samodzielnie. Muszą być jednak spełnione odpowiednie warunki. Jakie?
CZYTAJ WIĘCEJ
Samochody na parkingu

Jak usunąć drobne wgniecenie w karoserii? Prostowanie wgnieceń krok po kroku

24.10.2018
Gdy przydarzy Ci się niegroźna stłuczka lub gdy dobijesz do barierki, na karoserii często powstaje drobna wgniotka, której usunięcie może wydawać Ci się nieopłacalne. Musisz jednak wiedzieć, że istnieją metody usuwania wgnieceń bez lakierowania, która są szybkie, niedrogie i skuteczne.
CZYTAJ WIĘCEJ