Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Przed usunięciem wgniecenia
Przed usunięciem wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania

Artykuły

Uszkodzenia po gradzie

Wgniecenia po gradzie - jak naprawić i ile to kosztuje?

09.06.2020
Gwałtowne burze to zmora niejednego kierowcy. Na myśl o niszczycielskim działaniu gradu drżą nie tylko ci właściciele aut, którzy na co dzień parkują pod ?chmurką?, ale także ci, którzy wyjątkowo zostawili auto pod blokiem, a nie w garażu. Lecz od razu mamy dobrą wiadomość ? wgniecenia po gradzie można usunąć, i to bez obawy, że pojazd straci na wartości. Sprawdź, jak to zrobić.
CZYTAJ WIĘCEJ
Narzędzia w garażu

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania we własnym garażu? Co trzeba mieć, co trzeba wiedzieć?

03.04.2020
Wgniecenie w karoserii twojego auta nie musi od razu oznaczać spadku wartości pojazdu, szczególnie jeśli jest ono nieduże i nie powstały rysy na lakierze. Co więcej, możliwe jest usunięcie wgniotek we własnym garażu. Jak się do tego zabrać? Podpowiadamy.
CZYTAJ WIĘCEJ
Samochód po naprawie PDR

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania ? czy trzeba się przygotować?

20.01.2020
Odkąd w warsztatach samochodowych pojawiła się możliwość naprawy wgnieceń bez lakierowania, wielu kierowców odetchnęło z ulgą. Ich wymarzony samochód, mimo stłuczki, znów może wyglądać jak nowy! Tylko... jak się do tego przygotować? Wyjaśniamy wszystko, co musisz wiedzieć na temat usuwania wgniecenia bez lakierowania.
CZYTAJ WIĘCEJ
Wgniecenie w aucie

Kiedy usuwanie wgnieceń bez lakierowania? Jakie uszkodzenia można naprawić metodą PDR?

15.10.2019
Wiesz, że współczesne metody stosowane w mechanice samochodowej umożliwiają usuwanie wgnieceń bez lakierowania? Wyjaśniamy, kiedy taką naprawę można przeprowadzić, w jaki sposób się to robi oraz jakie są tego korzyści.
CZYTAJ WIĘCEJ
Grad

Jaką wybrać metodę usuwania wgnieceń po gradzie?

05.09.2019
Myślisz, że usuwanie wgnieceń po gradzie jest kosztowną i czasochłonną naprawą? Wcale nie musi tak być! Zdradzimy, kiedy usuwanie wgnieceń bez lakierowania jest możliwe oraz jakie są zalety tego rozwiązania.
CZYTAJ WIĘCEJ
Grad

Wgniecenia po gradzie - jak naprawić?

13.08.2019
Letnie burze potrafią nie raz zaskoczyć swoją gwałtownością. Szczególnie, jeśli idziesz do samochodu i zauważasz w nim wgniecenia po gradzie. Co wtedy robić? Czy możliwa jest naprawa wgnieceń bez lakierowania i czy będzie ona w ogóle opłacalna? Wyjaśniamy.
CZYTAJ WIĘCEJ
Grad

Co dalej z samochodem po gradobiciu? Co zrobić kiedy mamy szkody po gradzie w karoserii?

08.07.2019
Grad jest zmorą każdego kierowcy. Nawet właściciele garaży nie zawsze są w stanie się go ustrzec, ponieważ latem nierzadko nadchodzi nieoczekiwanie. A co zrobić z uszkodzeniami na samochodzie po gradobiciu? Czy jest sens ich usuwania? Sprawdzamy.
CZYTAJ WIĘCEJ
Samochody

Naprawy blacharskie bez lakierowania ? metody i narzędzia do usuwania wgnieceń

05.04.2019
Choć jeszcze nie każdy kierowca o tym wie, naprawa wgnieceń bez lakierowania i co za tym idzie ? bez spadku wartości pojazdu jest możliwa. Naprawa PDR, bo to o niej jest mowa, jest nowoczesnym sposobem na pozbywanie się wgniotek. A na czym to polega? I ile kosztuje? Sprawdzamy.
CZYTAJ WIĘCEJ
Samochód

Bezinwazyjne usuwanie wgnieceń - kiedy możliwe jest wyciąganie, a kiedy wypychanie wgniotek? Naprawy PDR

20.02.2019
Wgniecenie w samochodzie nie musi wcale od razu oznaczać spadku jego wartości, nawet jeśli tych uszkodzeń jest kilka. Co wtedy trzeba zrobić? Zdecydować się na usuwanie wgnieceń bez lakierowania. Na czym to polega? I w jakich sytuacjach jest możliwe? Rozwiewamy wątpliwości.
CZYTAJ WIĘCEJ
Bok BMW

Prostowanie bez lakierowania - jak usuwać drobne wgniecenia w karoserii samochodu?

19.12.2018
Usuwanie śladów po kolizjach i stłuczkach przeważnie wiąże się z wysokimi kosztami, ale i czasem poświęconym na naprawę. Istnieje jeszcze możliwość wykorzystania techniki PDR, która polega na prostowaniu blachy bez lakierowania. Można ją jednak zastosować w sytuacjach, kiedy nie doszło do uszkodzenia lakieru. Na czym więc polega technika PDR i jak usunąć małe wgniecenia w karoserii?
CZYTAJ WIĘCEJ