Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Przed usunięciem wgniecenia
Przed usunięciem wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania

Artykuły

klucze

Jak naprawić wgniecenie w samochodzie dostawczym?

30.08.2021
Wgniecenia w karoserii samochodu, czy to osobowego, czy dostawczego zdarzają się nader często i wcale nie muszą być wynikiem nierozważnego zachowania kierowcy. Tego typu szkody mają miejsce na parkingach i sprawcy niejednokrotnie nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że wyrządzili komuś krzywdę, gdyż wystarczy nawet delikatne uderzenie, aby spowodować odkształcenie się blachy. Wgniecenia mogą powstać także w wyniku niekorzystnych warunków atmosferycznych tak jak np. opady gradu. Jak naprawić takie usterki? Czy konieczne jest skorzystanie z usług lakiernika?
CZYTAJ WIĘCEJ

Czy zawsze można usunąć wgniecenia bez lakierowania?

08.07.2021
Jeśli na Twoim samochodzie pojawiło się wgniecenie, może przysporzyć Ci to sporo stresu. W pierwszej kolejności będziesz z pewnością chciał szukać warsztatu, który pomoże Ci w problemie. Jednak nie zawsze jest to konieczne. W niektórych przypadkach możliwe jest usunięcie wgnieceń samodzielnie, bez lakierowania. W jakich przypadkach jest to możliwe?
CZYTAJ WIĘCEJ
narzędzia w skrzyni

Heble, grzybki, lampa z odbłyśnikiem – jakie narzędzia do usuwania wgnieceń bez lakierowania?

25.06.2021
Jakie narzędzia służą do naprawy wgnieceń bez lakierowania i jak ich używać, aby naprawa przebiegła pomyślnie? Podpowiadamy w poradniku.
CZYTAJ WIĘCEJ
wgniecenia w karoserii

Naprawa bez lakierowania – kiedy możliwa, ile kosztuje? PDR vs naprawa blacharsko-lakiernicza

20.05.2021
Chociaż Paintless Dent Repair, czyli technika umożliwiająca usuwanie wgnieceń w karoserii bez jej ponownego lakierowania, znana jest od dawna, nie każdy kierowca wie o takiej możliwości. Dlatego sprawdź, jak przebiega usuwanie wgnieceń bez lakierowania, kiedy jest to możliwe i jaką ma to przewagę nad naprawą blacharsko-lakierniczą.
CZYTAJ WIĘCEJ
Auto po stłuczce

Naprawy blacharskie bez lakierowania – jak to działa?

04.02.2021
Kolejna stłuczka i kolejne wgniecenie? To wcale nie musi skończyć się kosztowną, kilkudniową naprawą, wystarczy, że umówisz się na usuwanie wgnieceń bez lakierowania lub… wykonasz to samodzielnie. Wyjaśniamy, czym są naprawy blacharskie bez lakierowania, ile to kosztuje i jakie korzyści za sobą niesie.
CZYTAJ WIĘCEJ
Naprawa lakieru

Naprawy blacharskie bez lakierowania – czy to możliwe? PDR vs naprawa blacharsko-lakiernicza

21.01.2021
Gradobicie zniszczyło karoserię twojego samochodu? A może miałeś stłuczkę, w wyniku której powstało wgniecenie, lecz nic poza tym? Nie zawsze naprawa blacharsko-lakiernicza będzie konieczna – sprawdź, kiedy możliwe jest usuwanie wgnieceń bez lakierowania i jakie są tego korzyści.
CZYTAJ WIĘCEJ
Narzędzia w domowym garażu

Jak usunąć wgniecenie w samochodzie domowym sposobem?

08.12.2020
Niewielka wniotka w karoserii nie musi oznaczać kosztownej naprawy – możesz usunąć ją bez lakierowania i… to nawet w domowym garażu. Jak? Mamy dla ciebie sprawdzone rozwiązanie oraz kilka metod, które zdecydowanie odradzamy.
CZYTAJ WIĘCEJ
Lakier po usunięciu wgniotek

Usuwanie wgnieceń w karoserii - jakie metody bezinwazyjne stosuje się najczęściej?

26.11.2020
W wyniku kolizji, gradu na karoserii powstała wgniotka, ale nie widzisz, żeby lakier był zarysowany? W takim razie jest szansa na szybką i bezinwazyjną naprawę karoserii. Sprawdź, kiedy bezinwazyjne usuwanie wgnieceń jest możliwe oraz jakich technik się używa, aby uniknąć wizyty u lakiernika.
CZYTAJ WIĘCEJ
Narzędzia do usuwania wgnieceń

Wgniecenia w aucie ? rodzaje, sposoby usuwania. Bezinwazyjne usuwanie wgnieceń vs naprawy blacharsko-lakiernicze

05.10.2020
Gradobicie, niegroźna stłuczka parkingowa czy? spadające kasztany. To wszystko może uszkodzić twój samochód, przez co nie tylko nie prezentuje się już tak dobrze, ale też traci na wartości podczas sprzedaży. Dlatego dowiedz się, na czym polega bezinwazyjne usuwanie wgnieceń i kiedy można je przeprowadzić.
CZYTAJ WIĘCEJ

Jak usunąć wgniecenie na dachu, a jak na masce, zderzaku? Kiedy bezinwazyjne usuwanie wgnieceń jest możliwe?

05.10.2020
Bezinwazyjne usuwanie wgnieceń to usługa, która umożliwia likwidację niedużych uszkodzeń bez utraty wartości pojazdu. Usuwanie wgnieceń PDR można wykonać w profesjonalnym warsztacie lub samemu, przy użyciu specjalistycznych narzędzi. A kiedy jest to możliwe i jak usunąć wgniecenie powstałe na różnych elementach auta? Podpowiadamy.
CZYTAJ WIĘCEJ