Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Przed usunięciem wgniecenia
Przed usunięciem wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania

Artykuły

Samochód

Bezinwazyjne usuwanie wgnieceń - kiedy możliwe jest wyciąganie, a kiedy wypychanie wgniotek? Naprawy PDR

20.02.2019
Wgniecenie w samochodzie nie musi wcale od razu oznaczać spadku jego wartości, nawet jeśli tych uszkodzeń jest kilka. Co wtedy trzeba zrobić? Zdecydować się na usuwanie wgnieceń bez lakierowania. Na czym to polega? I w jakich sytuacjach jest możliwe? Rozwiewamy wątpliwości.
CZYTAJ WIĘCEJ
Bok BMW

Prostowanie bez lakierowania - jak usuwać drobne wgniecenia w karoserii samochodu?

19.12.2018
Usuwanie śladów po kolizjach i stłuczkach przeważnie wiąże się z wysokimi kosztami, ale i czasem poświęconym na naprawę. Istnieje jeszcze możliwość wykorzystania techniki PDR, która polega na prostowaniu blachy bez lakierowania. Można ją jednak zastosować w sytuacjach, kiedy nie doszło do uszkodzenia lakieru. Na czym więc polega technika PDR i jak usunąć małe wgniecenia w karoserii?
CZYTAJ WIĘCEJ
Zaparkowane samochody

Najpopularniejsze metody usuwania, wyciągania wgnieceń. Naprawy blacharskie bez lakierowania

12.12.2018
Gdy na Twoim samochodzie pojawi się nawet nieduża wgniotka, jego wartość spada. Takie są konsekwencje niegroźnych stłuczek czy pozostawiania auta na dworze, gdy za oknem szaleje burza. A czy da się z tym coś zrobić? I ile kosztuje usuwanie wgnieceń po gradobiciu?
CZYTAJ WIĘCEJ
Rozbity samochód

Likwidacja wgnieceń w karoserii metodą panelową - na czym polega, kiedy warto zastosować?

28.11.2018
Obecnie stosuje się coraz to nowsze rozwiązania w zakresie likwidacji wgnieceń, dzięki którym możliwe jest uzyskanie takiego efektu wizualnego, jak przed stłuczką. Jednym z tych sposobów są naprawy panelowe. Kiedy wykorzystanie tej metody się opłaca i jakie daje korzyści?
CZYTAJ WIĘCEJ
Wyciąganie wgnieceń

Likwidacja wgnieceń w samochodzie: domowe sposoby VS techniki specjalistów od usuwania wgniotek

24.10.2018
Nieduże wgniotki w karoserii, powstałe najczęściej na skutek gradobicia lub parkingowej stłuczki, można usunąć w specjalistycznym warsztacie lub samodzielnie. Muszą być jednak spełnione odpowiednie warunki. Jakie?
CZYTAJ WIĘCEJ
Samochody na parkingu

Jak usunąć drobne wgniecenie w karoserii? Prostowanie wgnieceń krok po kroku

24.10.2018
Gdy przydarzy Ci się niegroźna stłuczka lub gdy dobijesz do barierki, na karoserii często powstaje drobna wgniotka, której usunięcie może wydawać Ci się nieopłacalne. Musisz jednak wiedzieć, że istnieją metody usuwania wgnieceń bez lakierowania, która są szybkie, niedrogie i skuteczne.
CZYTAJ WIĘCEJ
Narzędzia u mechanika

Jakie wgniecenia można usunąć bez lakierowania? Czy można samodzielnie naprawić wgniecenie?

29.06.2018
W wyniku gradobicia na dachu Twojego auta powstały niewielkie wgniotki? A może miałeś niegroźną stłuczkę parkingową? Jeśli chcesz, aby Twój samochód nie stracił na wartości, możesz zdecydować się na usuwanie wgnieceń bez lakierowania. Kiedy jest to możliwe? I ile to kosztuje?
CZYTAJ WIĘCEJ
Auto z wgnieceniem

Jakie narzędzia do usuwania wgnieceń bez lakierowania? Bezinwazyjne metody usuwania wgnieceń

24.01.2018
Gdy na wskutek niegroźnej stłuczki lub silnego gradobicia w samochodzie powstają wgniecenia, ich właściciele często bagatelizują problem lub podejmują się samodzielnej naprawy. Czemu jest to błędne myślenie? W jaki sposób i przy użyciu jakich narzędzi usuwa się wgniecenia bez konieczności ponownego lakierowania karoserii? Tego dowiecie się z naszego artykułu.
CZYTAJ WIĘCEJ

Na czym polega wypychanie i wyciąganie wgnieceń? Bezinwazyjne naprawy wgnieceń

21.12.2017
Stłuczka? Gradobicie? Tego typu wypadki mogą dotknąć każde auto, a wgniecenia karoserii niejednemu właścicielowi samochodu spędzają sen z powiek. I co teraz pozostaje? Szpachlowanie? Lakierowanie? Okazuje się, że niekoniecznie. Pora zapoznać się z metodami bezinwazyjnymi.
CZYTAJ WIĘCEJ
Stłuczka samochodowa

Jak naprawić wgniecenie w samochodzie? Szybkie usuwanie wgnieceń w karoserii

23.11.2017
Wgniecenie w karoserii to nie tylko nieestetyczny defekt na samochodzie ? wgniotka sprawia, że podczas sprzedaży jego wartość znacząco maleje. Dlatego jeśli przydarzyła Ci się niewielka stłuczka na parkingu lub w wyniku gradobicia na dachu powstały liczne wgniecenia, sprawdź, jak szybko i tanio je usunąć.
CZYTAJ WIĘCEJ