Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Przed usunięciem wgniecenia
Przed usunięciem wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania

Artykuły

test

05.05.2022
test test
CZYTAJ WIĘCEJ
czerwony samochód

Usuwanie wgnieceń metodą PDR — które elementy pojazdu obejmuje?

28.12.2021
Podczas kolizji drogowych, w wyniku szkód parkingowych, ale i działania zjawisk atmosferycznych, w karoserii powstać mogą wgniecenia, które często da się zniwelować nieinwazyjną metodą. Dzięki temu w prosty, tani i szybki sposób można przywrócić jej dawny wygląd. Wyjaśniamy, czym jest usuwanie wgnieceń PDR i które elementy pojazdu obejmuje.
CZYTAJ WIĘCEJ
Samochód po usunięciu wgnieceń

Szybka i skuteczna naprawa samochodu po gradobiciu? Sprawdź, jak usunąć wgniecenia po gradzie

30.11.2021
Czynniki atmosferyczne mogą wyrządzić w karoserii naszego samochodu wiele zniszczeń. Wgniecenia po gradzie są trudne do wychwycenia i mogą spowodować wiele problemów. Zwłaszcza jeśli grad jest niewielki i nieregularny. A jak samodzielnie można usunąć wgniecenia po gradzie?
CZYTAJ WIĘCEJ
samochód

Naprawa PDR a naprawa panelowa

18.10.2021
Samochody mają to do siebie, że stosunkowo łatwo ulegają zniszczeniu – na skutek stłuczki, aktu wandalizmu czy opadów atmosferycznych. Warto wiedzieć, że istnieje wiele możliwości, które pozwalają na przywrócenie autu nienagannego wyglądu. Z jakich metod warto skorzystać do usuwania wgniotek na karoserii?
CZYTAJ WIĘCEJ
klucze

Jak naprawić wgniecenie w samochodzie dostawczym?

30.08.2021
Wgniecenia w karoserii samochodu, czy to osobowego, czy dostawczego zdarzają się nader często i wcale nie muszą być wynikiem nierozważnego zachowania kierowcy. Tego typu szkody mają miejsce na parkingach i sprawcy niejednokrotnie nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że wyrządzili komuś krzywdę, gdyż wystarczy nawet delikatne uderzenie, aby spowodować odkształcenie się blachy. Wgniecenia mogą powstać także w wyniku niekorzystnych warunków atmosferycznych tak jak np. opady gradu. Jak naprawić takie usterki? Czy konieczne jest skorzystanie z usług lakiernika?
CZYTAJ WIĘCEJ

Czy zawsze można usunąć wgniecenia bez lakierowania?

08.07.2021
Jeśli na Twoim samochodzie pojawiło się wgniecenie, może przysporzyć Ci to sporo stresu. W pierwszej kolejności będziesz z pewnością chciał szukać warsztatu, który pomoże Ci w problemie. Jednak nie zawsze jest to konieczne. W niektórych przypadkach możliwe jest usunięcie wgnieceń samodzielnie, bez lakierowania. W jakich przypadkach jest to możliwe?
CZYTAJ WIĘCEJ
narzędzia w skrzyni

Heble, grzybki, lampa z odbłyśnikiem – jakie narzędzia do usuwania wgnieceń bez lakierowania?

25.06.2021
Jakie narzędzia służą do naprawy wgnieceń bez lakierowania i jak ich używać, aby naprawa przebiegła pomyślnie? Podpowiadamy w poradniku.
CZYTAJ WIĘCEJ
wgniecenia w karoserii

Naprawa bez lakierowania – kiedy możliwa, ile kosztuje? PDR vs naprawa blacharsko-lakiernicza

20.05.2021
Chociaż Paintless Dent Repair, czyli technika umożliwiająca usuwanie wgnieceń w karoserii bez jej ponownego lakierowania, znana jest od dawna, nie każdy kierowca wie o takiej możliwości. Dlatego sprawdź, jak przebiega usuwanie wgnieceń bez lakierowania, kiedy jest to możliwe i jaką ma to przewagę nad naprawą blacharsko-lakierniczą.
CZYTAJ WIĘCEJ
Auto po stłuczce

Naprawy blacharskie bez lakierowania – jak to działa?

04.02.2021
Kolejna stłuczka i kolejne wgniecenie? To wcale nie musi skończyć się kosztowną, kilkudniową naprawą, wystarczy, że umówisz się na usuwanie wgnieceń bez lakierowania lub… wykonasz to samodzielnie. Wyjaśniamy, czym są naprawy blacharskie bez lakierowania, ile to kosztuje i jakie korzyści za sobą niesie.
CZYTAJ WIĘCEJ
Naprawa lakieru

Naprawy blacharskie bez lakierowania – czy to możliwe? PDR vs naprawa blacharsko-lakiernicza

21.01.2021
Gradobicie zniszczyło karoserię twojego samochodu? A może miałeś stłuczkę, w wyniku której powstało wgniecenie, lecz nic poza tym? Nie zawsze naprawa blacharsko-lakiernicza będzie konieczna – sprawdź, kiedy możliwe jest usuwanie wgnieceń bez lakierowania i jakie są tego korzyści.
CZYTAJ WIĘCEJ