Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Usuwanie wgnieceń bez lakierowania
Przed usunięciem wgniecenia
Przed usunięciem wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Efekt po usunięciu wgniecenia
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania
Zestawy PDR do usuwania wgnieceń bez lakierowania

Artykuły

Narzędzia w domowym garażu

Jak usunąć wgniecenie w samochodzie domowym sposobem?

08.12.2020
Niewielka wniotka w karoserii nie musi oznaczać kosztownej naprawy – możesz usunąć ją bez lakierowania i… to nawet w domowym garażu. Jak? Mamy dla ciebie sprawdzone rozwiązanie oraz kilka metod, które zdecydowanie odradzamy.
CZYTAJ WIĘCEJ
Lakier po usunięciu wgniotek

Usuwanie wgnieceń w karoserii - jakie metody bezinwazyjne stosuje się najczęściej?

26.11.2020
W wyniku kolizji, gradu na karoserii powstała wgniotka, ale nie widzisz, żeby lakier był zarysowany? W takim razie jest szansa na szybką i bezinwazyjną naprawę karoserii. Sprawdź, kiedy bezinwazyjne usuwanie wgnieceń jest możliwe oraz jakich technik się używa, aby uniknąć wizyty u lakiernika.
CZYTAJ WIĘCEJ
Narzędzia do usuwania wgnieceń

Wgniecenia w aucie ? rodzaje, sposoby usuwania. Bezinwazyjne usuwanie wgnieceń vs naprawy blacharsko-lakiernicze

05.10.2020
Gradobicie, niegroźna stłuczka parkingowa czy? spadające kasztany. To wszystko może uszkodzić twój samochód, przez co nie tylko nie prezentuje się już tak dobrze, ale też traci na wartości podczas sprzedaży. Dlatego dowiedz się, na czym polega bezinwazyjne usuwanie wgnieceń i kiedy można je przeprowadzić.
CZYTAJ WIĘCEJ

Jak usunąć wgniecenie na dachu, a jak na masce, zderzaku? Kiedy bezinwazyjne usuwanie wgnieceń jest możliwe?

05.10.2020
Bezinwazyjne usuwanie wgnieceń to usługa, która umożliwia likwidację niedużych uszkodzeń bez utraty wartości pojazdu. Usuwanie wgnieceń PDR można wykonać w profesjonalnym warsztacie lub samemu, przy użyciu specjalistycznych narzędzi. A kiedy jest to możliwe i jak usunąć wgniecenie powstałe na różnych elementach auta? Podpowiadamy.
CZYTAJ WIĘCEJ
Naprawa po stłuczce

Bezinwazyjne naprawy wgnieceń i stłuczek ? jak się to robi?

09.09.2020
Wgniecenia na dachu po gradobiciu? Parkingowa stłuczka uszkodziła karoserię? To wszystko można naprawić, i to bez lakierowania samochodu. Zobacz, na czym polega wypychanie i wyciąganie wgnieceń oraz do kogo możesz się z tym zgłosić.
CZYTAJ WIĘCEJ
Warsztat samochodowy

Usuwanie wgnieceń krok po kroku. Jak przebiega prostowanie oraz wyciąganie wgnieceń?

10.08.2020
Usuwanie wgnieceń bez lakierowania to coraz chętniej wybierane rozwiązanie przez właścicieli uszkodzonych pojazdów. Jest stosunkowo tanie, szybkie oraz nie powoduje spadku wartości auta. A jak przebiega i kiedy możliwa jest naprawa wgnieceń bez lakierowania?
CZYTAJ WIĘCEJ
Uszkodzenia po gradzie

Wgniecenia po gradzie - jak naprawić i ile to kosztuje?

09.06.2020
Gwałtowne burze to zmora niejednego kierowcy. Na myśl o niszczycielskim działaniu gradu drżą nie tylko ci właściciele aut, którzy na co dzień parkują pod ?chmurką?, ale także ci, którzy wyjątkowo zostawili auto pod blokiem, a nie w garażu. Lecz od razu mamy dobrą wiadomość ? wgniecenia po gradzie można usunąć, i to bez obawy, że pojazd straci na wartości. Sprawdź, jak to zrobić.
CZYTAJ WIĘCEJ
Narzędzia w garażu

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania we własnym garażu? Co trzeba mieć, co trzeba wiedzieć?

03.04.2020
Wgniecenie w karoserii twojego auta nie musi od razu oznaczać spadku wartości pojazdu, szczególnie jeśli jest ono nieduże i nie powstały rysy na lakierze. Co więcej, możliwe jest usunięcie wgniotek we własnym garażu. Jak się do tego zabrać? Podpowiadamy.
CZYTAJ WIĘCEJ
Samochód po naprawie PDR

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania ? czy trzeba się przygotować?

20.01.2020
Odkąd w warsztatach samochodowych pojawiła się możliwość naprawy wgnieceń bez lakierowania, wielu kierowców odetchnęło z ulgą. Ich wymarzony samochód, mimo stłuczki, znów może wyglądać jak nowy! Tylko... jak się do tego przygotować? Wyjaśniamy wszystko, co musisz wiedzieć na temat usuwania wgniecenia bez lakierowania.
CZYTAJ WIĘCEJ
Wgniecenie w aucie

Kiedy usuwanie wgnieceń bez lakierowania? Jakie uszkodzenia można naprawić metodą PDR?

15.10.2019
Wiesz, że współczesne metody stosowane w mechanice samochodowej umożliwiają usuwanie wgnieceń bez lakierowania? Wyjaśniamy, kiedy taką naprawę można przeprowadzić, w jaki sposób się to robi oraz jakie są tego korzyści.
CZYTAJ WIĘCEJ